CITIZEN

CITIZEN je největší výrobce hodinek na světě a jeho hodinkové strojky používá řada výrobců zvučných jmen. CITIZEN jako první použil pro pohon hodinek ekologicky naprosto čisté zdroje – světlo, pohyb, teplo lidského těla – a těchto technologií se nadále drží. Eco-Drive využívá nevyčerpatelný přírodní zdroj – světlo. Díky tomu není potřeba v hodinkách měnit baterie, které při likvidaci škodí životnímu prostředí. Přidáme-li stále oblíbenější řízení hodinek radiovým signálem a dobrou vodotěsnost, jsou to hodinky pro každého, kdo chce hodinky bez starostí a očekává od nich přesný čas, skvělou vodotěsnost a spolehlivost. Úspěch má také řada Stiletto. Nejtenčí hodinky na světě poháněné světlem nepotřebují výměnu baterie a jejich tloušťka se pohybuje okolo 4 mm!

Jsme oficiální prodejce a na hodinky Citizen u nás koupené je záruka 5 let.


FESTINA

Hodinářská značka Festina byla založena ve Švýcarském La Chaux-de-Fonds v roce 1902. V roce 1984 převzal značku Miguel Rodriguez a díky začínajícímu rozmachu quartzových strojků se právě v této době začala psát nová epocha této značky.

Dnes, s více než stoletou tradicí a se spoustou neocenitelných zkušeností, je Festina výrobcem vysoce kvalitních hodinek, jejichž design nejen že následuje aktuální módní trendy, ale je přímo jejich tvůrcem. Jako synonymum elegance, spolehlivosti, stylu a spontánního ducha, jsou hodinky Festina určeny pro všechny, kteří ocení příjemný styl a estetiku.


CASIO

Japonské hodinky Casio vynikají především osobitým designem, který spojuje nejnovější trendy a technologickou dokonalost. Historie značky Casio je velmi bohatá, sahá do rohu 1946 k zakladateli japonskému inženýrovi - Tadao Kashio. Pod značkou Casio tak můžete najít řadu významných vynálezů a produktů své doby. Například superodolné hodinky G-Shock, vybavené lehkou, ale dostatečně odolnou konstrukcí (vůči pádu až z 10 m, nárazům, vibracím, magnetickému poli a výkyvům teplot), Outdoorové hodinky Casio Pro Trek s výškoměrem a barometrem. Solární hodinky Tough Solar od levnějších plastových až po vysoce přesné radiem řízené modely Wave Ceptor s ocelovým nebo titanovým pouzdrem. První hodinky Casio byly digitální a stále jsou oblíbené levné a lehké plastové modely s alarmy, stopkami, odpočty, světovými časy, světlem a desetiletou baterií. Stejně jako řada Edifice, pánské elegantní ocelové hodinky s kovovým nebo koženým řemínkem.


JACQUES LEMANS

Značka byla založena v roce 1977 v Rakousku a vždy usilovala o vytvoření hodinek vyšší kvality za přijatelnou cenu. K výrobě používá jen ušlechtilou nerezovou ocel, safírová sklíčka, italskou telecí kůži a kvalitní japonské či švýcarské strojky.

 


LEN.NOX

Hodinky Len.nox se vyznačuji špičkovou kvalitou a moderním designem. Jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli, titanu nebo keramiky a jsou osazeny švýcarskými strojky Ronda nebo japonkými Seiko, Citizen, Miyota.


COEUR DE LION

 

COEUR DE LION je moderní designový šperk z Německa od roku 1987. Zakladateli jsou Carola a Nils Eckrodt. Dodnes jsou oba ve vedení firmy. Carola Eckrodt je hlavní designérkou, Nils Eckrodt má na starosti obchod. Šperky COEUR DE LION se v současnosti prodávají ve více než 30ti zemích světa, včetně USA, Japonska a samozřejmě v zemích Evropské Unie

Styl šperků COEUR DE LION je nezaměnitelný. Poznáte jej na první pohled díky grafické důslednosti a avantgardním vzorům. Jsou zpracovány výlučně z těch nejlepších materiálů materiálů, velká část potom z CRYSTALIZED – Swarovski® Elements , chirurgické oceli, stříbra a dalších.Kolekce obsahují náhrdelníky, náušnice, náramky a prsteny. Geo Cube, kolekce z roku 1999 s kovovým rámováním, barevnými akrylovými kostičkami, je dnes považována za německou designovou klasiku.

Image

 


JVD 

SUNDAY ROSE by JVD

Image


Q&Q

Zkratka Q&Q ve značce hodinek má poukazovat na kvalitu a kvantitu, to znamená nabízet hodinky za dostupnou cenu, ale ve vynikající kvalitě.

Image


DANIEL KLEIN

Daniel Klein je mladá svěží značka, která byla založena v roce 1998. S heslem „ Móda pro každého“ se značka Daniel Klein soustředí na vkusné a cenově zajímavé hodinky. Výrobci osazují hodinky Daniel Klein japonskými strojky Citizen-Miyota a při navrhování nových modelů využívají své znalosti aktuálních módních trendů.


BENTIME


LAVUU


ROTAX

Značkové hodinky Rotax jsou kvalitní dámské a pánské náramkové hodinky převážně z titanu a ušlechtilé nerezové oceli. Většina pánských hodinek a některé dámské hodinky mají safírová skla a vodotěsnost na 5 a 10 atm. Hodinky mají výhradně japonské hodinové stroje Miyota od firmy Citizen a Seiko a švýcarské stroje Eta a Ronda.

Image  ImageImageImageImage 


Image  ImageImageImageImage   ImageImage